"DWUJĘZYCZNOŚĆ CZYNI MNIE BOGATYM"

KONKURS KLASOWY

„Dwujęzyczność czyni mnie bogatym” – podsumowanie projektu

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Dublinie dofinansowała projekt „Dwujęzyczność czyni mnie bogatym – warsztaty edukacji dwujęzycznej” realizowany w Polskiej Szkole Równe Szanse w Carlow w kwocie €2000. Serdecznie dziękujemy.

W Polskiej Szkole Równe Szanse w Carlow podsumowaliśmy projekt „Dwujęzyczność czyni mnie bogatym”, który był realizowany przy współpracy z Ambasadą RP w Dublinie. W ramach projektu uczniowie uczestniczyli w zajęciach z elementami edukacji dwujęzycznej, zajęciach logopedycznych, konsultacjach logopedycznych i konkursach klasowych. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i gratulujemy zdolności językowych!
Dzięki udziałowi w projekcie „Dwujęzyczność czyni mnie bogatym” uczniowie mieli możliwość zrozumienia roli obu języków w naszym życiu, a także doświadczenia, jak język wpływa na nasze postrzeganie świata i wyrażanie emocji. Ćwiczenia translatoryczne to świetna zabawa dla dzieci i młodzieży dwujęzycznej, a jednocześnie możliwość wyrównania kompetencji w obu językach.
Rodzicom naszych uczniów przekazaliśmy ulotki informacyjne promujące dwujęzyczność oraz zaoferowaliśmy możliwość uczestniczenia w wykładzie pani Agnieszki Pędrak koncentrującym się na zagadnieniu pozytywnego wpływu bilingwizmu na rozwój językowy, poznawczy, osobowościowy dzieci i młodzieży.
Podczas apelu stanowiącego podsumowanie projektu wszystkie klasy zaprezentowały swoje prace konkursowe.
Za udział w konkursie wszyscy uczniowie otrzymali nagrody. Gratulujemy wyjątkowych prac, prezentacji i występów!

 

Sorry:
- Please recheck your ID(s).
- If you are showing a private album, check that the "Retrieve Photos From" option is set to "User's Private Album" and that the Authorization Key is correct.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: Content is protected !!