Blog

Zapisy do Szkoły

Zapisy do Szkoły trwają cały rok !!!

Zapisy do Szkoły odbywają się bezpośrednio w szkole w każdą sobotę od godziny 9.00 do 15.00.

W celu zapisania dziecka do Szkoły zachęcamy także do kontaktu telefonicznego: 089 41 91 089 / 089 41 95 838 

lub przesłania formularza zgłoszeniowego drogą mailową.

Wyślij zgłoszenie on-line lub pobierz formularz do wydruku.

 

Przedszkole

Zapraszamy dzieci w wieku od 4 lat do naszego przedszkola. Zawsze jest w nim bajkowo, radośnie i twórczo! Zajęcia grupy przedszkolnej odbywają się od godziny 10.00 do 14.00. Koszt pobytu dziecka w przedszkolu wynosi €10 za sobotę.

 

Kontynuowanie edukacji

Do naszej szkoły można dołączyć na każdym etapie edukacyjnym, gdyż każdego ucznia traktujemy podmiotowo. Sytuacja uczniów, którzy z różnych powodów przerwali edukację a chcieliby ją kontynuować, będzie rozpatrywana indywidualnie.

 

Język angielski dla Rodziców

Zachęcamy Rodziców do uczestnictwa w bezpłatnych lekcjach języka angielskiego z irlandzkim lektorem, które odbywają się w każdą sobotę od godziny 12.00 do 14.00.

 

Język polski dla obcokrajowców

Zapraszamy miłośników języka polskiego, którzy dopiero od niedawna rozpoczęli swoją przygodę z polszczyzną. Poznawanie zawiłości języka polskiego staje się łatwiejsze w grupie osób silnie zmotywowanych, by mówić i rozumieć, co inni Polacy chcą im powiedzieć. Kurs języka polskiego przeznaczony jest dla obcokrajowców zainteresowanych komunikowaniem się w języku polskim w relacjach zawodowych i osobistych. Zajęcia odbywają się od godziny 14.30 do 15.30 w każdą sobotę.

 

Język polski na egzaminie maturalnym – Leaving Certificate

Maturzyści mają zapewniony intensywny program przygotowujący do egzaminu dojrzałości z języka polskiego jako obcego w irlandzkim systemie edukacyjnym. Wieloletnie doświadczenie nauczyciela – egzaminatora maturalnego – zapewnia znakomite wyniki z egzaminu oraz dodatkowe punkty podczas rekrutacji na studia.

.

Related Posts

Opłaty

Opłaty Koszt nauki w Polskiej Szkole Równe Szanse w Carlow wynosi: • € 13 za...