"WOJNA JEST ZŁA! JAK OSWOIĆ WROGA?"

"WARSZTATY TEATRALNE W POLSKIEJ SZKOLE RÓWNE SZANSE W CARLOW"

„Wojna jest zła! Jak oswoić Wroga? Warsztaty teatralne w Polskiej Szkole Równe Szanse w Carlow”

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Dublinie dofinansowała projekt „Wojna jest zła! Jak oswoić Wroga? Warsztaty teatralne w Polskiej Szkole Równe Szanse w Carlow” kwotą wysokości €1100. „Projekt jest współfinansowany w ramach funduszy polonijnych Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej”. Serdecznie dziękujemy!

Poznajcie laureatów naszego konkursu plastyczno-literackiego pt. „Jak oswoić wroga?”, który Polska Szkoła Równe Szanse w Carlow realizowała we współpracy z Ambasadą RP w Dublinie w ramach projektu „Wojna jest zła!” Powstały wspaniałe prace literackie, grafiki, plakaty promujące idee antywojenne.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i laureatom konkursu za Wasz ważny artystyczny głos w dialogu o bezsensie wojny i jej absurdalnych mechanizmach. Dziękujemy za prace poruszające wciąż aktualny apel o pokój na świecie. Wasza kreatywność zasługuje na uznanie a rozwijanie wrażliwości emocjonalnej i postaw tolerancji wobec Innego/Obcego państwa świadczy o Waszej dojrzałości w sposobie myślenia o istotnych problemach współczesnego świata.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: Content is protected !!