TITLE

DESCRIPTION

Zakończenie Roku Szkolnego

W ostatnim dniu roku szkolnego w Polskiej Szkole Równe Szanse w Carlow przenieśliśmy się do Akademii pana Kleksa, by poznać niezwykłe przygody Adasia Niezgódki i innych uczniów pobierających naukę w tym ciekawym miejscu. Za to fantastyczne, pełne radości i mądrości przedstawienie dziękujemy serdecznie naszym uczniom oraz paniom nauczycielkom: Jolancie Górnickiej i Iwonie Jaworskiej-Wróblewskiej. Dziękujemy za znakomite wystąpienie taneczne szkolnej sekcji Zumby i pani Sabrinie Capocci.
To był bardzo pracowity rok szkolny, spędziliśmy wiele godzin nad nauką, zrealizowaliśmy mnóstwo ciekawych projektów edukacyjnych, przygotowaliśmy wiele konkursów z nagrodami, zorganizowaliśmy wspaniałe uroczystości z atrakcjami dla naszych uczniów. Za wszystkie osiągnięcia, trud włożony w naukę, pomysłowość, poświęcenie i zaangażowanie dziękujemy z serca naszym uczniom, nauczycielom i rodzicom.
Życzymy wesołych wakacji w gronie przyjaciół i rodziny! Do zobaczenia w kolejnym roku szkolnym! 9 września czekamy na Wasze uśmiechy, pozytywną energię i głowy pełne niesamowitych wakacyjnych wspomnień!

 

 

[alpine-phototile-for-picasa-and-google-plus src=”user_album” uid=”116427863858394899814″ ualb=”6434917241162209777″ imgl=”fancybox” style=”floor” row=”4″ size=”320″ num=”100″ align=”center”]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: Content is protected !!