TITLE

DESCRIPTION

Zakończenie Roku Szkolnego

W ostatnim dniu roku szkolnego w Polskiej Szkole Równe Szanse w Carlow przenieśliśmy się do Akademii pana Kleksa, by poznać niezwykłe przygody Adasia Niezgódki i innych uczniów pobierających naukę w tym ciekawym miejscu. Za to fantastyczne, pełne radości i mądrości przedstawienie dziękujemy serdecznie naszym uczniom oraz paniom nauczycielkom: Jolancie Górnickiej i Iwonie Jaworskiej-Wróblewskiej. Dziękujemy za znakomite wystąpienie taneczne szkolnej sekcji Zumby i pani Sabrinie Capocci.
To był bardzo pracowity rok szkolny, spędziliśmy wiele godzin nad nauką, zrealizowaliśmy mnóstwo ciekawych projektów edukacyjnych, przygotowaliśmy wiele konkursów z nagrodami, zorganizowaliśmy wspaniałe uroczystości z atrakcjami dla naszych uczniów. Za wszystkie osiągnięcia, trud włożony w naukę, pomysłowość, poświęcenie i zaangażowanie dziękujemy z serca naszym uczniom, nauczycielom i rodzicom.
Życzymy wesołych wakacji w gronie przyjaciół i rodziny! Do zobaczenia w kolejnym roku szkolnym! 9 września czekamy na Wasze uśmiechy, pozytywną energię i głowy pełne niesamowitych wakacyjnych wspomnień!

 

 

Sorry:
- Please recheck your ID(s).
- If you are showing a private album, check that the "Retrieve Photos From" option is set to "User's Private Album" and that the Authorization Key is correct.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: Content is protected !!