„Dobro powraca” – „Baśń o dwunastu miesiącach „

Za nami dzień pełen wrażeń, uśmiechów i słodkich niespodzianek!

Tegoroczne przedświąteczne spotkanie w Polskiej Szkole Równe Szanse w Carlow upłynęło pod hasłem „Dobro powraca”. Uczniowie klas 0-2 oraz przedszkola przedstawili na scenie „Baśń o dwunastu miesiącach „, dzięki której zobaczyliśmy, jak ważny jest szacunek do innych, a także nauczyliśmy się, że ofiarowane drugiemu człowiekowi dobro zawsze do nas powróci. Uczniowie klas 3-7 pięknie wykonali utwór „Uciekali”, opisujący historię ucieczki Świętej Rodziny. Wszystkim dzieciom udało się wesołą piosenką zachęcić św. Mikołaja do odwiedzenia naszej szkoły w tym specjalnym dniu – dla nikogo nie zabrakło prezentów i szczerego uśmiechu od naszego brodatego gościa! Rozstrzygnęliśmy też konkurs „Bożonarodzeniowe Anioły”, dzięki któremu po raz kolejny przekonaliśmy się o ogromnym talencie i kreatywności, jakie drzemią w naszych uczniach i ich rodzicach. Spotkanie zakończyliśmy loterią fantową ze wspaniałymi nagrodami dla szczęściarzy.

Dziękujemy z serca naszym niesamowitym Uczniom za ich talenty i ogromną pracę włożoną w przygotowania do dzisiejszych występów, które wprawiły nas wszystkich w zachwyt! Dziękujemy pani Iwona Jaworskiej-Wróblewskiej, pani Ines Justyńskiej i pani Jolanta Górnickiej za przygotowanie uczniów do wspaniałych występów na scenie. Dziękujemy p. Paulina Wilk-Czarnackiej za piękne dekoracje, a pani Agnieszce Pędrak za oprawę muzyczną. Dziękujemy pani Aneta Sułkowskiej, pani Marcie Wyrwał i pani Barbarze Tyszko za pomoc w organizacji dzisiejszego spotkania. Dziękujemy pani dyrektor, Elżbiecie Jurek za czuwanie nad całością i każdym szczegółem oraz za tak radosne poprowadzenie dzisiejszego spotkania. Dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniach do naszego przedświątecznego spotkania – dekorowanie sali, ciasta, wszelką pomoc organizacyjną, a panu Marcinowi Kaczmarkiewiczowi za piękne zdjęcia upamiętniające te cudowne przedświąteczne chwile w Polska Szkoła Równe Szanse w Carlow.

Przesyłamy najszczersze wyrazy wdzięczności dla wszystkich, którzy byli z nami w tym dniu i uczynili go tak szczególnym. Na kolejnych dwanaście miesięcy pamiętajmy, że DOBRO POWRACA, a każda nawet najdrobniejsza życzliwość względem drugiego człowieka procentuje dobrem wokół nas i w naszych sercach.

Categories :

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Równe Szanse